Zainwestuj w drzewka tlenowe​

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać opcję inwestycji na naszych plantacjach lub na swoim gruncie.​

Na czym polega inwestycja w drzewa tlenowe​

Oferujemy 2 opcje inwestycyjne w drzewka tlenowe.

W pierwszej opcji inwestor może wykupić dowolną ilość drzewek w kwocie 200 zł za sztukę, które zostaną przez nas posadzone na naszych plantacjach. Zespół Oxytree24io uprawia drzewo inwestora przez okres 6 lat, po których drzewa zostają ścięte, a nasza firma odkupuje od inwestora każde drzewo za kwotę 1 600 zł

Druga opcja zakłada minimalne zamówienie w ilości 50 sztuk drzewek tlenowych w kwocie 100 zł za sztukę, które zostaną przez nas posadzone na gruncie inwestora. W tej opcji nasz zespół również zajmuje się uprawą drzewek przez okres 6 lat, po których inwestor otrzyma 1 600 zł za każde drzewo.

Poznaj zalety drzew tlenowych

Szybki
wzrost drzewa

W ciągu 6 lat drzewo nadaje się do ścięcia​

Odporność na choroby i szkodniki​

99% drzew nadaje się do ścięcia, a pozostały 1% jest ubezpieczony​

Pochłanianie
CO2

Dodatkowy zarobek ze sprzedaży certyfikatów CO2​

Proces inwestycyjny​

Na gruncie Oxytree24io

Proces inwestycyjny​

Na gruncie inwestora

Oświadczenie odbiorcy

Pod poniższym przyciskiem zamieszczamy oświadczenie naszego odbiorcy F.H-P. „GAWOR” Piotr Gawor dotyczące odbioru drewna wyprodukowanego przez spółkę Oxytree Lasy Prywatne sp. z o.o.

Nasze plantacje

Sadzonki są uprawiane na nieruchomościach gruntowych będących w posiadaniu Oxytree24io jako dzierżawców. Obecnie Spółka dzierżawi jedną nieruchomość, jednakże wraz z rozwojem projektu zamierzamy pozyskać kolejne tereny pod uprawę. Pierwsza nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Komorniki, gmina Raciechowice, powiat myślenicki, województwo małopolskie. Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej numer 141/8 o powierzchni 115560 m2. Obszar ten pozwala na zasadzenie około 9 tys. sadzonek drzew tlenowych.

Memorandum inwestycyjne

Zapraszamy wszystkich potencjalnych inwestorów do zapoznania się opisem inwestycji Oxytree. Znajdziecie państwo tutaj wyjaśnienie celu inwestycji, omówienie rynku drzewnego w Polsce i UE, charakterystykę drzew tlenowych oraz schemat inwestycji w drzewka tlenowe. Wystarczy kliknąć w zielony przycisk poniżej.

Zacznij inwestować
już teraz!

Inwestując w drzewka tlenowe dbasz nie tylko o swoje finanse ale również o środowisko naturalne. 

Obsługa klienta
Wypełnij ten krótki formularz, aby porozmawiać o inwestycji.